חדרים לפי שעה בבאר שבע (4)

חדרים לפי שעה בבאר שבע

חדרים לפי שעה בבאר שבע
באר שבע הינה אחת מהערים העתיקות במדינת ישראל. ייחודה בהיותה נקודת היישוב הדרומית ביותר בארץ הנושבת , מדרום לה החקלאות אינה אפשרית, אלא בשנים גשומות.

ההתיישבות תלויה במים זמינים וקבועים לאורך כל השנה ואפיק נחל באר שבע אפשר לחפור בארות בעומק רדוד ולקבל מים אלו תמיד. המתיישבים הראשונים בני תרבות באר שבע הכלנכוליתית חיו כאן לפני כ- ששת אלפים שנה וסחרו עם אפריקה בדרום, חרן בצפון, מסופוטמיה במזרח ומצרים במערב. לפני כ- ארבעת אלפים שנה הגיע אברהם אבינו בדרכו מאור כשדים בעיראק וחרן בטורקיה לארץ ישראל והתיישב בבאר שבע. חפר בארות ונטע אשל. בסיום קרבות ההתבססות במקום, כרת ברית עם אבימלך מלך גרר ונשבע על השלום.

מה רצוי שתדעו על חדרים לפי שעה בבאר שבע?
לעיר באר שבע יש המון יתרונות, היא אומנם לא קרובה למרכז הארץ, אבל לאלו מבינכם אשר מתגוררים בסביבת באר שבע אין מה לצאת מהעיר מכיוון שיש בה הכל מכל – אוניברסיטה, מרכזי קניות, בית חולים בין הטובים בארץ, אזור תעשייה מפותח, בתי מגורים ושכונות יוקרה ועוד ועוד. ואם מתחשק לכם לצאת, תושבי באר שבע היקרים, לנופש של מספר שעות, ולא בא לכם לנסוע יותר מדי, אתם מוזמנים לשכור חדרים לפי שעה בבאר שבע. אבל גם תושבי המרכז והצפון מוזמנים לשכור חדרים לפי שעה בבאר שבע.
כל צימר כזה מתוכנן ומאובזר בקפידה מרבית, החל בחדר שינה רומנטי במיוחד, חדר רחצה מאובזר עם כל הפינוקים, פינות ישיבה מפנקות, מטבחון מאובזר בכל הציוד הנדרש, ריהוט יוקרתי, אווירה רומנטית במיוחד שוררת בין החדרים ועוד שלל רב של פינוקים מפתיעים מחכים לכם בחדר. הצימרים מציעים לכם גם טיפולי ספא מפנקים וארוחת בוקר זוגית בהזמנה מיוחדת. חדרים לפי שעה בבאר שבע מעניקים לכם את השקט והדיסקרטיות שבהם הם הכי טובים, כניסה ויציאה מהצימר בלי הפרעות, חנייה צמודה לצימר באופן כזה ששומרת על הפרטיות שלכם. חדרים לפי שעה בבאר שבע מיועדים לכל מיני מטרות ומצבים. אחת המטרות היא לזוג אשר מעוניין בבילוי במקום שאינו הבית שלו מצד אחד, אך שיהיו בו תנאים מפנקים מצד שני.