חדרים לפי שעה בפקיעין החדשה (0)

חדרים לפי שעה בפקיעין החדשה

חדרים לפי שעה בפקיעין החדשה
במושב פקיעין החדשה, באזור הגליל, ניתן למצוא נוף פסטורלי וסביבה ירוקה ורגועה מהמתאימה כמקום מפלט מבודד לזוגות האוהבים, המחפשים אחר שקט ושלווה בסביבה פרטית ומבודדת. חדרים לפי שעה בפקיעין החדשה מספקים הזדמנות נהדרת לזוגות שרוצים לנפוש יחדיו ברומנטיקה ובהנאה ללא כל הפרעה וללא כל הטרדה מצד הסביבה. אם גם אתם רוצים לשבור את השגרה ולהגיע אל הגליל על מנת להימלט מהיום יום, פקיעין החדשה היא אופציה מתאימה. 

אירוח כפרי
בפקיעין החדשה תוכלו למצוא מגוון של חדרי אירוח המתהדרים בניחוח כפרי, אך מאובזרים ברמה גבוהה עם כל האלמנטים המודרניים, החל ממערכת סאונד ווידיאו, סרטים לצפייה, ג'קוזי רחב ידיים, מיטה מפנקת, פינת ישיבה וכמובן נופים מרהיבים. אל האירוח הכפרי אתם מוזמנים להגיע ולהירגע, ליהנות מהנוף הקסום וכמובן לבלות כמה שעות ברוגע ובשלווה עם בן או בת הזוג. 

כל הסיבות להנאה
חדרים לפי שעה בפקיעין החדשה מספקים את כל הסיבות להנאה זוגית ואינטימית. הנופים של הגליל, חדרי האירוח המאובזרים וכמובן האינטימיות ותחושת הבדידות נותנים תמורה רבה לכל אותם בני זוג שמחפשים מפלט מההמון הסואן, ממקום העבודה או מהילדים. ניתן להתרווח עם כוס יין טובה, אפשר לאכול ארוחה דשנה ואפשר פשוט להישען אחורה ולקחת פסק זמן מרגיע ונעים עם בן או בת הזוג. 

מחירים הוגנים
אין ספק כי אם אתם מחפשים אחר מקום מפלט לכמה שעות, חדרי אירוח הנותנים אפשרות של התארחות על בסיס שעתי, פועלים בצורה כזו שהמחיר בסופו של דבר הוא זול במיוחד. מאחר ואתם מגיעים רק לשעות ספורות, אינם נאלצים להיפרד מאלפי שקלים, אלא לשלם כמה עשרות בודדות בשביל מקום המפלט האינטימי שלכם. המחירים יכולים להתחיל אפילו ב 70 שקלים בלבד ולהגיע עד ל 200 שקלים לשעה לחדרי האירוח היוקרתיים ביותר.  
בני זוג המחפשים מקום מפלט, בני זוג שרוצים להימלט מהשגרה הדוחקת, שמחפשים מקום מבודד, שקט וקסום, מוזמנים להגיע אל הישוב פקיעין החדשה שבגליל וליהנות ממגוון רחב של חדרי אירוח הנותנים שירותי השכרת חדרים על בסיס של שעה.