חדרים לפי שעה במדרך עוז (1)

חדרים לפי שעה במדרך עוז

חדרים לפי שעה במדרך עוז

כמה זמן שאתם מרגישים שאתם לא יכולים יותר? שאתם צריכים לקחת פסק זמן? שהאינטימיות בניכם היא לא מה שהייתה פעם? כמה פעמים אתם מתכננים לשבור את השגרה ולצאת אפילו למספר שעות 'לשאוף אוויר' ולשנות מעט את האווירה?

היום, כלום כבר מכירים את הפתרון היעיל והנוח שיעזור לכולנו כבר לשכוח מעט את שגרת החיים ולבלות בפרטיות עם בן או בת הזוג שאנו אוהבים. מחפשים פינת חמד קסומה שבה תוכלו להתפנק יחדיו בג'קוזי זוגי וחמים? רוצים להאזין למוזיקה רומנטית ולהרגיש הכי נאהבים? מעוניינים להתארח בחדר מעוצב בעלי כותרת, בלונים וזר פרחים ולחגוג יומולדת מהסרטים? בחדרים לפי שעה במדרך עוז נגשים לכם כל פנטזיה וכל בקשה.

אז איך מתחילים אם אנחנו צריכים חופשה זוגית מהסרטים?
ובכן, ההתחלה מאוד פשוטה, על ידי ההקלדה של המשפט: חדרים לפי שעה במדרך עוז, יפתחו לכם מבחר אפשריות באתר, לאחר שכנסו אל האתר תוכלו לבחור ולסנן את אפשריות הבחירה שלכם על ידי מנוע החיפוש המתקדם שנמצא באתר, ניתן לסנן לפי מחירים, מיקום, אטרקציות, שירותים שהמקום נותן וכמובן זמינות החדר לפי שעה. חשוב לציין שכל המידע שאתם מקבלים באתר או באפליקציה שעוצבה במיוחד עבורכם היא נכונה ובשקיפות מלאה. כל שנור לכם לעשות זה להזמין בקליק או בשיחת טלפון את החדר הנבחר ולבחור את אפשרות התשלום שנוחה לכם.

מזומן או אשראי?
בחדרים לפי שעה במדרך עוז מודעים לצורך העיקרי של הזוגות המתארחים אשר פרטיות ודיסקרטיות חשובה להם,לכן, קיימות כמה אפשריות בחירה, הדרך הראשונה היא בעצם על ידי כרטיס האשראי, הסירו דאגה מלבכם, האתר הינו מאובטח ברמת פרטיות גבוהה,והפרטים שלכם שמורים במערכת מאובטחת. האפשרות השנייה היא למעשה תשלום במזומן על ידי תחבת השירות אשר תמצא בד'כ בכניסה לחדר שבחרתם, בהגיעכם לחדר, תשאירו את התשלום בתיבת השירות וכך תמנע ממפגש עם המארחים או בפעולה שתשאיר עכבות בכרטיס האשראי שלכם.