חדרים לפי שעה בישרש (2)

חדרים לפי שעה בישרש

מחפשים אחר פתרונות אירוח באזור השפלה? רוצים להיחשף לכל שירותי האירוח המוצעים לכם במושבי האזור? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מורחב על חדרים לפי שעה בישרש.

מספר מילים על מושב ישרש
מושב ישרש המשתרע על פני שטח כולל של 500 דונם, ממוקם מדרום לרמלה שבאזור השפלה. המושב הוקם בשנת 1950 על ידי קבוצות עולים ממרוקו והוא משתייך לתנועת המושבים. בתחילת דרכו, מרבית תושבי המקום עסקו בענפי החקלאות השונים, אך בעשורים האחרונים חלק גדול מהשטחים החקלאיים במושב הוסבו למתחמי עסקיים המכילים בתוכם בין היתר: מוסכים, משתלות, נגריות ומתחמי אירוח. המושב ניצב בגובה ממוצע של 80 מטרים מעל פני הים והוא מונה כיום כ-1,000 תושבים.

פתרונות אירוח במושב ישרש
במושב ישרש, בדומה למושבים אחרים באזור השפלה, תוכלו למצוא כיום מגוון רחב של פתרונות אירוח המותאמים בין היתר למטרות אירוח שעתי. בכל שטחי המושב עומדים לרשותכם חדרים לפי שעה בישרש המנוהלים על ידי תושבי המקום אשר הסבו את השטחים החקלאיים שבבעולתם למתחמי אירוח וצימרים עם השנים.
חדרי אירוח לפי שעה במושב ישרש הינם חדרי אירוח מרווחים, ממוזגים ומעוצבים המאפשרים לכם ליהנות ממגוון מרשים ואיכותי של מתקני אירוח ופינוק כגון: חדרי רחצה מטופחים, חדרי שינה מאובזרים, מזרנים אורטופדיים, פינות קפה עשירות עם מכונת אספרסו, שידות איפור, מיני בר עם שלל פינוקים ועוד מגוון רחב של מתקני אירוח בהתאם לרמת הצימר או המתחם בו בחרתם במושב ישרש.

באתר זה תוכלו למצוא רשימה עדכנית ומקיפה של חדרים לפי שעה בישרש. ברשימה מופיעים כל מתחמי האירוח הפועלים בשטח המושב ולצד כל אחד מהם תוכל למצוא כרטיס עסקי המכיל גלריית תמונות ופריטי מידע עדכניים אודות פעילות המתחם, שעות האירוח האפשריות, עלויות השירות, דרכי הגעה למקום ושירותים נוספים המוצעים לכם על ידי בעלי המקום כגון: שירותי תשלום דיסקרטיים, שירותי קישוט וסידור חדרים בהתאם למטרות האירוח וכדומה.
כנסו עכשיו לכל אחד מחדרי האירוח המופיעים לפניכם, וגם אתם תוכלו להשיג לעצמכם חדר אירוח פרטי למטרות אירוח שעתי לכל מטרה.