חדרים לפי שעה בורד יריחו (1)

חדרים לפי שעה בורד יריחו

חדרים לפי שעה בורד יריחו
אם אתם מחפשים את המקום האולטימטיבי להימלטות משגרת החיים, צפונית לים המלח, במקום הנמוך ביותר בעולם, תוכלו למצוא את הישוב ורד יריחו, המעניק שלווה מדברית ואווירה ייחודית. חדרים לפי שעה בורד יריחו הם בהחלט מקום מפלט מרתק, מקום המעניק תחושה של בדידות ואינטימיות אינסופית, מקום בו ניתן לאהוב, להתרגש ולהתחדש באנרגיות.

השכרת חדרים לפי שעה
מאז ומתמיד אנשים חיפשו אחר חדרי אירוח בהם ניתן להשכיר חדר רק לכמה שעות במשך היום או הלילה. לא כולם יכולים להרשות לעצמם לקחת פסק זמן למספר ימים, ועל כן, חדרי אירוח לשעות ספורות הן אופציה מתאימה. חדרים לפי שעה בורד יריחו הותאמו במיוחד לבני זוג המעוניינים ליהנות, לנוח, להירגע ולהתבודד באווירה שהיא ייחודית ובמקום שהוא מרחוק אך קסום ומיוחד. השכרת חדר האירוח על בסיס של שעה מעניק את ההזדמנות לכל אותם זוגות ליהנות מכמה שעות של רוגע ואינטימיות, ללא כל הפרעה ובדיסקרטיות מלאה, ולשלם על כך מחיר שהוא נוח במיוחד.

בילוי רומנטי בגוון שונה
רבים בוחרים לבלות עם בן או בת הזוג במסעדה או בסרט, אולי אפילו לצאת לאיזה מועדון, אך מה דעתכם לשנות את האווירה ולהגיע דווקא אל מקום מבודד וקסום, שמספק אינטימיות ומאפשר שיחה אמיתית, זמן זוגי איכותי בחלל מפנק שעוצב במיוחד בעבור אלו המעוניינים לחגוג את הרומנטיקה או את האהבה. למילוי מצברים, לשבירת השיגרה, להתרחקות מהמוכר והידוע, חדרי אירוח על בסיס של שעה הם מקום נהדר לבילוי רומנטי מסוג שונה. בחדרי האירוח אפשר למצוא את כל הדרוש לפינוקים, מיטה מרווחת, ג'קוזי מפנק, מערכת מוזיקה, טלוויזיה עם מגוון סרטים ועוד מיני פינוקים שהותאמו לאוהבים. כל חדרי האירוח מעוצבים, מרווחים ונקיים, ומספקים בדיוק את מקום המפלט המתאים ביותר לכמה שעות של שקט, הרחק מרעש והמולה.   חופשה מסוג אחר, כזו שמאפשרת התרגשות והתחדשות בכמה שעות ספורות היא אפשרות נהדרת. השכרה של חדרים לפי שעה באזור מבודד, אינטימי וקסום יאפשר לכם לחדש את הכוחות וליהנות עם בן או בת הזוג.