חדרים לפי שעה בנתניה (3)

חדרים לפי שעה בנתניה

חדרים לפי שעה בנתניה
נתניה הוקמה בשנת 1929. תניה הינה העיר השמינית באוכלוסייתה במדינת ישראל והיא קרויה על שמו של נתן שטראוס, פילנתרופ אמריקאי, יהודי ציוני שהחליט להשקיע את כל מרצו במטרה להקים עיר במדינת ישראל. נתניה משתרעת על פני שטח של שלושים ואחת אלף דונם ומחולקת ל- עשרים שכונות. שכונת האגמים הינה השכונה האחרונה שהוחל באכלוסה. שטח שכונת האגמים הינו שש מאות ותשעים דונם. בשנת 1928 יצאו לארצות הברית שניים מראשי בני בנימין, עובד בן עמי ואיתמר בן אבי, כדי לגייס כספים ולהקים יישוב באזור השרון. לאוזניהם הגיע שמו של הנדיב, נתן שטראוס. בן עמי ובן אבי שמעו על תרומותיו הנדיבות למען ארץ ישראל ותקווה התעוררה בלבם, שאם יקראו ליישוב על שמו, יתרום הנדיב בעין יפה.

מדוע לשכור חדרים לפי שעה בנתניה?
המיקום של נתניה בדיוק באמצע הדרך בין חיפה לתל אביב, הוא גורם לעלייה לרגל להרבה אנשים שנמצאים בדרכם לטיולים צפונה ורוצים לעשות אתנחתא קלה במהלך הטיולים שלהם ולשכור חדרים לפי שעה בנתניה. אך לא רק. חדרים לפי שעה בנתניה נועדו גם לתושבי נתניה והסביבה אשר לא מעוניינים לנסוע רחוק לנופש ורוצים לצאת ממקום העבודה לכמה שעות, עבור בילוי רומנטי ומהנה במיוחד. כמה פעמים הרגשתם חנוקים מכל טרדות היום והמטלות? לנסוע לחופש ארוך אין לכם תקציב וגם אזלו לכם ימי החופש, לא קרה כלום, בשביל זה המציאו עבורכם פתרון אידיאלי, הרימו עוד היום טלפון והשכירו חדרים לפי שעה בנתניה.

חדרים לפי שעה בנתניה מציעים לכם מיטה רחבה במיוחד, מצעים מסטן מפנקים, שירותים ומקלחת צמודים לחדר, מטבח מאובזר, פינת תה וקפה, פינת אוכל עבור ארוחות זוגיות, ג'קוזי מפנק ורומנטי, מסך טלוויזיה עם כבלים ועוד מגוון מחוות רומנטיות.

השכרת חדרים לפי שעה בנתניה נועדו לשם חידוש הרומנטיקה, ולכן לא יהיה זה מוזר להיתקל בהזמנה בה יתבקשו לפזר עלים ורודים בצורת לב על המיטה או להדליק נרות ברחבי החדר לעודף רומנטיקה. התחרות הרבה בין חדרי אירוח לפי שעה מביאה את בעלי המקום לצאת מגדרם עבורכם.