חדרים לפי שעה בעין יעקב (1)

חדרים לפי שעה בעין יעקב

חדרים לפי שעה בעין יעקב

עין יעקב הינו מושב שקט ומבודד הממוקם בגליל המערבי. כ 20 דקות נסיעה מנהריה תגיעו לפיסת גן עדן שלא טבולה בירוק, אלא ממש תובעת בירוק והכוונה היא לצמחייה משגעת ונופים שישאירו אתכם פעורי פה ויעשו לכם טוב בלב ושמח בעיניים.

עין יעקב הינו מושב מבוקש בקרב מטיילים שמגיעים לאזור הגליל ואם אתם בכלל גרים כאן, בישובים הקרובים, למה שלא תהפכו גם אתם בעצמכם תיירים?

זוגות רבים מחפשים חופשה במיקום רחוק מהבית או אפילו בחול. האם חשבתם על לנפוש פה ממש מתחת לבית? לא להרחיק מידיי אבל להיות מנותקים מספיק בכדי שתוכלו להתנתק ולהיכנס לאווירת החופש שלכם. חדרים לפי שעה בעין יעקב מזמינים אתכם לחוויית אירוח זוגית ויוצאת דופן עם אירוח גלילי משובח, במתחמים יוקרתיים ומפוארים ובתשלום שווה לכל כס.

מה הכוונה בחדרים לפי שעה?
הכוונה בחדרים לפי שעה בעין יעקב היא, ראשית שההזמנה מתבצעת בקלות ויעילות ותוכלו להגיע בהתראה כמעט מידית לחדר יוקרתי, מאובזר, עם כל הצרכים שלכם לפינוק איכותי בכל שעה שנוחה לכם ולכמה זמן שיש לכם. שנית, אתם מגיעים לחדר איכותי בסטנדרטים גבוהים, חדר שמעוצב לפרטי פרטים על כל הפינוקים שאתם חושבים ומדמיינים ובתשלום נוח וזול בצורה משמעותית. ולבסוף, הפרטיות שהיא ערך עליון עם שירות של הגעה ללא מפגש, עם חניה פרטית ונסתרת ועם שמירה על אנונימיות לאורך מרגע ההזמנה שלא תהיו מחויבים להשאיר פרטים מזהים ועד רגע העזיבה בו תוכלו להשאיר את התשלום בתיבת שירות הממוקמת בחדר. השיטה מתבססת לפי תשלום שעתי כך שאתם יכולים להגיע לחופשה קצרצרה בכל שעה של היום ובמחיר שיגרום לכם לחזור!

אל תחכו למחר! הזמינו עוד היום ובואו להתפנק בחדר פרטי לרגעים זוגיים של אהבה.