חדרים לפי שעה בגבע כרמל (1)

חדרים לפי שעה בגבע כרמל

חדרים לפי שעה בגבע כרמל
במועצה האזורית כרמל תוכלו ליהנות לא רק מסביבה פסטורלית וירוקה, אלא גם ממגוון של אפשרויות אירוח. בני זוג המעוניינים להגיע אל המקום לחופשה קצרה של כמה שעות, לנקות את הראש ולהטעין מצברים, מוזמנים לעשות זאת באירוח על בסיס של שעה. חדרים לפי שעה בגבע כרמל הם פתרון זמין ונוח מאוד, וגם אינו דורש הוצאה כספית גבוהה. בני זוג המחפשים ליהנות ללא כל התחייבות ללילה שלם בצימר או בבית מלון, מוזמנים להגיע אל חדרי האירוח האינטימיים באזור גבע כרמל.

דיסקרטיות מובטחת
חדרים לפי שעה נותנים מענה לבני זוג להם הדיסקרטיות חשובה במיוחד. לא כולם רוצים שאנשים מסביבם ידעו כי הם יוצאים לנפוש לכמה שעות, לא כולם רוצים להודיע במקום העבודה או למשפחה כי הם מעוניינים בכמה שעות של שקט והתנתקות מהסביבה. מסיבה זו בני זוג אשר שוכרים חדרים לפי שעה בגבע כרמל נהנים מרמת הדיסקרטיות הגבוהה ביותר, הודות לסידורים השונים שיש למקום האירוח, כמו חניה תת קרקעית או צדדית, חדרי אירוח מבודדים ועוד.

חדרים מאובזרים
בחדרי האירוח יוכלו בני הזוג ליהנות מרמת אבזור גבוהה במיוחד, מיטה רחבה ונוחה, ג'קוזי, חדר רחצה נקי, פינת ישיבה, בר משקאות, טלוויזיה עם מבחר סרטים, מיזוג אוויר ועוד. למעשה, כל מה שניתן למצוא בצימר או במלון מצוי גם בחדרים המספקים אירוח שהוא על בסיס של שעה, כך שמבחינת האבזור של החדר, העיצוב או הנראות, אין כל הבדל, ולמעשה, פעמים רבות ניתן למצוא אלמנטים נוספים המתאימים לאירוח זוגי, כמו יין, שוקולדים, שמני מסאג' ועוד.

מחירים זולים במיוחד
מאחר ומדובר באירוח שהוא על בסיס של שעה, ובשל התחלופה הגבוהה של האורחים, המחיר לחדר הוא זול במיוחד. לרוב, ניתן לראות כי ממוצע המחירים לשעה נע בין 70-120 שקלים, בהתאם לשעת יום, לילה או בסופי שבוע. התשלום לפי שעה בהחלט מספק אלטרנטיבה נפלאה למי שרוצה לצאת לחופשה של כמה שעות במחיר נוח במיוחד, זוהי חלופה מתאימה גם לבילוי במסעדה לדוגמה.