חדרים לפי שעה בנווה עובד (1)

חדרים לפי שעה בנווה עובד

חדרים לפי שעה בנווה עובד
נווה עובד הוא יישוב קהילתי באזור הצפון, בסמוך לעיר טבריה, על רכס פורייה ושייך למועצה אזורית עמק הירדן, היישוב נווה עובד שוכן בסמוך לבית החולים פורייה. בשנת 1949 נוסד היישוב נווה עובד על ידי עולים מצפון אפריקה מפוני מעברת בית וגן. בעבר רוב תושבי היישוב נווה עובד הועסקו במפעלים האזוריים ובקיבוצי עמק הירדן, וכיום רוב האוכלוסייה מורכבת מבעלי מקצועות חופשיים שעובדים בטבריה ובאזור הגליל התחתון.

מספר התושבים של נווה עובד הינו – אלף ומאה תושבים. הגובה של נווה עובד – מאה וארבעים מטר מעל לפני הים. נוף – בצדו המזרחי צופה לכיוון הכנרת ורמת הגולן ובצדו המערבי אל בקעת יבנאל. מוקדי תעסוקה קרובים – פארק תעשייה אלון תבור, מול קיבוץ דברת, פארק תעשיות קדמת גליל, בין צומת גולני לפורייה, עפולה, טבריה, פארק תעשייה צבאים, ליד בית שאן, בית שאן.

מידע חשוב אודות חדרים לפי שעה בנווה עובד –
חדרים לפי שעה בנווה עובד יאפשרו לכם לשהות שעה בחדר בנווה עובד וליהנות מבילוי רומנטי, אבל רוב השוהים בחדרים לא מסתפקים בשעה אחת, אשר לא מספיקה למימוש הפוטנציאל עבור מימוש אהבתם ולוקחים לפחות עוד שעתיים שלוש בחדרים אלו. כדאי ומומלץ לתאם מראש עם בעל המקום לכמה זמן אתם שוכרים חדרים לפי שעה בנווה עובד ואם אתם מעוניינים בדיסקרטיות, אזי תשלמו במזומן בתיבת השירות, אינכם צריכים להיפגש עמו בכלל, תעשו את הכל בשיחה טלפונית בלבד.

חדרים לפי שעה בנווה עובד הם מקום נהדר למימוש הזוגיות והאהבה בינכם, החדרים מציעים לכם מיטה זוגית ומפנקת, כל החדר בעיקרון מעוצב בסגנון רומנטי ומצודד. בחדר אמבט ג'קוזי זוגי, ריחני עם מים חמים, רומנטי ומפנק במיוחד. מכשיר טלוויזיה עם ערוצים וכן DVD.

חדרים לפי שעה בנווה עובד הינם אופציה מצוינת לאלו מבינכם אשר מעוניינים לקחת הפסקה של כמה שעות בלבד ולא יותר מכך מהחיים ונאלצים לחזור לשגרה הרוטינית בזמן קצוב כאשר הם ממהרים לישיבה בעבודה או לילדים אשר גם להם יש את הדרישות ואת תשומת הלב אשר הם מעוניינים בה.