חדרים לפי שעה בבית הלל (1)

חדרים לפי שעה בבית הלל

חדרים לפי שעה בבית הלל הפוגה רגעית לתחושה עילאית
נהוג לחשוב על ישראל כעל מקום שבו כמויות המשקעים אינן רבות ושאין בו נהרות שוצפים וקוצפים בכל ימות השנה. חשיבה זו מוטעית מיסודה ומערבת הרבה חוסר ידיעה. בחלקה הצפוני של ישראל בגליל העליון נמצאים מקורות המים העיקריים של ישראל ואחד מהם הוא כמובן נחל שניר הידוע ם בשם החצבאני. נחל זה זורם בכל ימות השנה ומשתנה בכל עונה. בחורף הוא עולה על גדותיו וגועש, בקיץ הוא מציע למבקרים בו מים צוננים ונעימים ובעונות המעבר הוא מתאפיין בזרימה מהירה עד נוחה. 

טבילה בצפון
חופשה בחלקה הזה של ישראל היא חופשה מהנה במיוחד שמציעה לאורחים חוויה ייחודית במינה. חוויה זו יכולה להיות חופשה משפחתית בת כה ימים רוויה במסעדות ואטרקציות, חופשה רומנטית או חופשה עם חברים ומכרים. כך או כך מדובר על אזור מרהיב ביופיו שכל שהייה בו מזמנת רגיעה והנאה. אין הכרח להגיע לאזור זה של הארץ לחופשה ארוכה. באופן מפתיע דווקא טבילה קטנה בת כמה שעות באזור זה עשויה להביא לתחושות עילאיות של הנאה ורגיעה.

הפרדוקס המושלם
באופן פרדוקסלי חופשה משפחתית ארוכה עלולה להביא בדיוק לתוצאה ההפוכה כאשר היא מזמנת מתחים, משימות וניסיון לעמוד בציפיות  ל כל המשתתפים. על פי כלל ה'תפסת מרובה לא תפסת', גם חופשה ארוכה שבה לכאורה יש זמן להכל עלולה להביא לריצה מעייפת וסיזיפית. בדיוק מהסיבה הזו כדאי לשקול את הרעיון של בילוי בן כמה שעות עם חדרים לפי שעה בבית הלל. יציאה מהשגרה עם בן הזוג או עם כמה חברות או חברים טובים עשויים למלא אותנו בכוחות גם אם הם כוללים רק כמה שעות.

למה דווקא שם?
בדיוק למטרה זו מוצעים חדרים לפי שעה בבית הלל שמצוידים בכל טוב החל מחצר פורחת ומלבלבת, המשך במטבח מאובזר ומצויד בכל טוב וכמובן אווירה, שקט ותחושת רוגע עילאית. ניתן להזמין לצימר ארוחות ממיטב המסעדות באזור או להתמסר לרגיעה ולהנאה מהשהייה במרחב הירוק.  נחל החצבאני הסמוך מאפשר גם הוא טבילה נעימה ומרגיעה. זו חוויה שתתאים למסיבת רווקות, יום הולדת, ערב חופשי או כל ניסיון להפיג במעט את השגרה.