חדרים לפי שעה במעלה גמלא (1)

חדרים לפי שעה במעלה גמלא

חדרים לפי שעה במעלה גמלא כי אווירה טובה קשה להחליף
אווירה היא מסוג הדברים שקשה להגדיר במלים. יש לה ריח, טעם, תחושה והיא חמקמקה למדי. אווירה טומנת בחובה נופים, מראות וריחות ומשום כך היא עשויה להתנות מבלי שנוכל לשים את האצבע על הסיבה מדוע. ישנם מקומות שמצטיינים במיוחד באווירה קסומה, בין אם בגלל אוויר צלול, בין אם בשל נוף פראי וייחודי ובין אם בשל פינוק מיוחד. לעתים כל המאפיינים הללו מתגבשים לכדי מקשה אחת כמו למשל במקרה של חדרים לפי שעה במעלה גמלא.

איפה ולמה?
מעלה גמלא כשמה כן היא ממוקמת בחלקה הדרומי של רמת הגולן בנקודה גבוהה וייחודית. יש בה טבע מדהים, אוויר צלול, נופים קסומים ובעלי חיים ייחודיים. היא טומנת בחובה אלפי שנות היסטוריה עם סיפורי גברה מצמיתי לב ושנים ארוכות של מסורת התיישבות יהודית. הנשרים שמגיעים לקנן במצוקים העוצמתיים הללו מוסיפים נופך פראי ומול כל אלו ישנם צימרים קסומים שמציעים לכם חוויה רב חושית מהנה ומענגת. חדרים לפי שעה במעלה גמלא מאפשרים לכם ליהנות מכל האיכויות המדהימות הללו גם להפוגה של כמה שעות.

יש דבר כזה חופשה בראש שקט?
מחשבה על חופשה מביאה אותנו לתכנונים, צורך לקחת חופש מהעבודה ועוד הרבה הכנות. אם מדובר על חופשה עם הילדים אז וודאי ובוודאי שלא נותר לנו זמן לעצמו. מנגד אם אנו מעוניינים בחופשה לבד עלינו לדאוג לסידור הולם שגובה מחיר יקר. חדרים לפי שעה במעלה גמלא מאפשרים לנו בכל זאת ליהנות מזמן איכות זה עם זו מבלי ליפול לכל האתגרים שמלווים כל חופשה ארוכה. לעתים הפוגה של כמה שעות בסוף השבוע עשויה להיטיב עמנו באופן משמעותי ולמלא אותנו בכוחות יותר מאשר חופשה ארוכה שמתוכננת בקפידה.

ספונטניות היא שם המשחק
קפיצה ספונטנית אל הנקודה החלומית הזו ברמת הגולן עשויה אם כן ליצור לנו זמן איכות מהנה ומרגיע כאחד. הצימרים המפנקים הללו עשויים להתאים גם למגוון ייעודים אחרים כמו למשל מסיבת רווקים או רווקות, בילוי עם החברים הכי טובים, מסיבות יום הולדת משפחתית שאנו רוצים לערוך במקום מיוחד וכן למטרת ציון אירועים כמו יום נישואין, הצעות נישואים או כאמור רק למטרת הפגת השגרה ולו במעט.