צימרים לפי שעה בחוסן

טלפון:לא נמצא טלפון במערכת
מחיר:לא עודכן מחיר
ישוב:

אודות המקום

צימרים לפי שעה בחוסן

צימרים לפי שעה בחוסן

חוסן הוא מושב מקסים בצפון הארץ אשר ממוקם צפונית לכרמיאל ומזרחית לנהרייה. בסביבה של חוסן יש גבהות ירוקות ובזכות גובה 440 מטרים מעל פני המים בו ממוקם הישוב, יש בו נקודות תצפית יפיפיות. אם ברצונכם לבקר במקום היפה הזה ולשלב את הביקור עם מנוחה מפנקת, צימרים לפי שעה בחוסן יאפשרו לכם לעשות זאת.

כמה עולים צימרים לפי שעה בחוסן
צימרים לפי שעה בחוסן עולים בין 100 ל-250 שקלים ומחיר זה כולל שהיה של כמה שעות בצימר ושימוש בכל המתחמים שבו. מדובר על צימרים מטופחים ומתוחזקים היטב שבהם מודגשים הניקיון הנוחות והאיכות. משפחות המתגוררות בישוב מציעות צימרים לפי שעה בחוסן על מנת לאפשר למבקרים באזור לנוח בעת הטיול או על מנת להציע אלטרנטיבה נעימה יותר עבור מי שמחפש מקום דיסקרטי לבילוי אינטימי של כמה שעות.

איך נראים צימרים לפי שעה בחוסן
צימרים לפי שעה בחוסן נראים כמו כל הצימרים האחרים. מדובר על בקתות עץ פרטיות שמציעות אווירה כפרית ונופש נעים בסביבה ירוקה ומטופחת. יש צימרים לפי שעה בחוסן בעלי ייחודיות עיצובית או כאלה שבנויים בצורה של מערה והם מיועדים עבור מי שראה כבר את הכול והוא מחפש חוויות מסקרנות חדשות. כל הצימרים בחוסן מאובזרים עם ריהוט מפנק ובכולם יחכו לכם מגבות נקיות ומטבחון שבו סלסלת פירות ובקבוק יין.

יתרונות של השכרת צימרים לפי שעה בחוסן
היתרון הבולט ביותר היא השלווה שמאפיינת את המקום. בנוסף, חוסן ממוקם במרכז הגליל העליון והגישה אליו נוחה מכל הכבישים בצפון. צימרים שניתנים להשכרה לפי שעות יאפשרו למחפשי האיכות ליהנות מבילוי נוח ועבור מי שמחפש ראיונות חדשים לחופשות הבאות, שירות זה יאפשר לגלות צימרים מעניינים חדשים שעליהם לא ידעו קודם.