צימרים באופקים

טלפון:052-9098101
מחיר:החל מ: 150 ₪
ישוב:סגולה

אודות המקום

צימרים באופקים

צימרים באופקים – בעיקר בעקבות האטרקציות של העיר

חרף התדמית הלא חיובית משהו שממנה 'סובלת' העיר הדרומית אופקים, צימרים באופקים נחשבים לאחד מ'להיטי' הצימרים הגדולים ביותר של השנים האחרונות. ביקוש ופופולאריות אלו נובעים בעיקר בעבור האטרקציות של העיר, אטרקציות אטרקטיביות וייחודיות, הן ברמה המקומית והן ברמה העולמית. בטח כאשר בין האטרקציות ניתן למצוא את פארק אופקים, מבצר פטיש, פארק סיירת שקד, חורבת מנוח ועוד.

צימרים באופקים – זמינים ונגישים מכל מקום בישראל
היום, וזאת בניגוד גמור לפעם, קיימים אינספור ערוצי תחבורה אשר 'מחברים' בין איזור הדרום לאיזור המרכז והצפון. הלכה למעשה, ערוצי תחבורה אלו הופכים את איזור הדרום, ו'על הדרך' גם צימרים באופקים איכותיים רבים, לזמינים ונגישים מכל מקום בישראל. בנוסף, גם חווית הנסיעה הינה איכותית, משודרגת וממש 'מכניסה' לאווירה של איזור הדרום בכלל ואופקים בפרט.

צימרים באופקים – צימרים איכותיים, מפנקים ואינטימיים
צימרים באופקים ממש עונים על כל דרישה וצורך מצימר. בטח כאשר צימרים באופקים באים לידי ביטוי בדמותם של בקתות מעץ או אבן, בקתות אשר מאופיינות בסוויטה זוגית, חדר רחצה, מטבח וסלון גדולים ומאובזרים, ג'קוזי זוגי ו / או בריכה פרטית ועוד. בנוסף, צימרים באופקים ממוקמים גם באיזורים שקטים ומבודדים אשר מעניקים לאורחים שלהם אינטימיות מוחלטת ומושלמת ועוד. בנוסף, גם מבחינת מחיר, הצימרים באופקים נחשבים לאטרקטיביים, בטח כאשר הם מאפשרים שכירה, שהות ובילוי בהם בטווח מחירים של כמה מאות שקלים ועד אלף שקלים.

צימרים באופקים – מכל הסיבות שבעולם
היום, מפת הצימרים בישראל הינה מגוונת ו'צבעונית' מאי פעם. ככזאת, היא מציעה קשת רחבה ומגוונת ביותר של צימרים – מכאלה בקריית שמונה ועד צימרים באופקים. ברובם, הם מבטיחים ומקיימים חווית נופש ובילוי כיפית, ייחודית ומיוחדת. לכן, היות ולא כל יום יוצאים לבילוי בצימר, הגיע הזמן לגוון ולנסות צימר באופקים, מכל הסיבות שבעולם.